XL Ipar Eskiko Eskola Kanpaina 2024

Txanden esleipena

REPARTO EN ISABA / IZABAN BANAKETA
CE 1 TANDA : 08/01/2024 - 12/01/2024 CURSO
IK 1 TXANDA : 2024/01/08 - 2024/01/12 IKASMAILA
1 ZIZUR MAYOR-ZIZUR NAGUSIA ERRENIEGA EP-LH 6
1 MUTILVA-MUTILOA SAN PEDRO EP-LH 6
1 IBERO ISTERRIA EE-HB
1 NARBARTE AROTZENEA EP-LH 5-6
1 LEGASA HLHIP EP-LH 5-6
1 SUNBILLA HLHIP EP-LH 5-6
1 ITUREN PULUNPA EP-LH 5-6
1 ELIZONDO BAZTAN IKASTOLA EP-LH 6
CE 2 TANDA: 15/01/2024 - 19/01/2024 CURSO
IK 2 TXANDA : 2024/01/15 - 2024/01/19 IKASMAILA
1 CINTRUNIGO OTERO DE NAVASCUS EP-LH 6
1 LARRAINTZAR-LARRAINZAR Institutua ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA PADERBORN LEZKAIRU EP-LH 6
1 PAMPLONA-IRUEA NUESTRA SEORA DEL HUERTO ESO-DBH 1
CE 3 TANDA: 22/01/2024 - 26/01/2024 CURSO
IK 3 TXANDA : 2024/01/22 - 2024/01/26 IKASMAILA
1 PAMPLONA-IRUEA SAN JUAN DE LA CADENA EP-LH 6
1 LARRAINTZAR-LARRAINZAR IKASTETXEA EP-LH 6
1 JAUNTSARATS OIHANZABAL EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA EL MOLINO (Centro ocupacional) EE-HB
1 ALLO LA CRUZ EP-LH 5-6,
1 ANCIN-ANTZIN LOKIZ EP-LH 5-6
1 ARRONIZ LA BALSA EP-LH 5-6,
1 OTEIZA SAN SALVADOR EP-LH 5-7
1 VILLATUERTA SAN VEREMUNDO EP-LH 5-6,
1 ZUDAIRE LAS AMESCOAS EP-LH 5-6, ESO-DBH 1-2
1 LARRAGA SAN MIGUEL EP-LH 6
1 BERBINZANA RIO ARGA EP-LH 5-6
CE 4 TANDA: 29/01/2024 - 02/02/2024 CURSO
IK 4 TXANDA : 2024/01/29 - 2024/02/02 IKASMAILA
1 GARRALDA IESO-DBHI ESO-DBHA 1-2
1 MARCILLA MARQUS DE VILLENA ESO-DBH 1
1 VILLAFRANCA EL CASTELLAR EP-LH 6
1 BURLADA-BURLATA AMOR DE DIOS-REGINA PACIS ESO-DBH 1-2
1 MARCILLA SAN BARTOLOME EP-LH 6
1 CADREITA TERESA BERTRN DE LIS EP-LH 6
1 PITILLAS CPEIP EP-LH 4-5-6
CE 5 TANDA: 05/02/2024 - 09/02/2024 CURSO
IK 5 TXANDA : 2024/02/05 - 2024/02/09 IKASMAILA
1 BERRIOZAR MENDIALDEA II EP-LH 6
1 VILLAVA-ATARRABIA ATARGI EP-LH 6
1 BETELU ARAXES IKASTETXEA ESO-DBH 1-2
1 TAFALLA GARCES DE LOS FAYOS IKASTOLA ESO-DBH 2
1 SARRIGUREN MARISTAS ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA RIO IRATI EE-HB
1 TUDELA-TUTERA LA ATALAYA EE-HB
CE 6 TANDA: 19/02/2024 - 23/02/2024 CURSO
IK 6 TXANDA : 2024/02/19 - 2024/02/23 IKASMAILA
1 BERRIOZAR MENDIALDEA I EP-LH 6
1 SAN ADRIAN EGA ESO-DBH 1
1 BERIAIN CP EP-LH 6
1 ALSASUA-ALTSASU SAGRADO CORAZON ESO-DBH 1-2
1 TUDELA-TUTERA BENJAMIN DE TUDELA ESO-DBH 1
CE 7 TANDA: 26/02/2024 - 01/03/2024 CURSO
IK 7 TXANDA : 2024/02/26 - 2024/03/01 IKASMAILA
1 AURITZ-BURGUETE EP-LH 5-6
1 AURIZBERRI-ESPINAL AUZPERRI EP-LH 5-6
1 ERRO SAN ESTEBAN EP-LH 5-6
1 GARRALDA ORREAGAKO AMA EP-LH 5-6
1 ZUBIRI GLORIA LARRAINZAR EUGI EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA ERMITAGAA EP-LH 6
1 ITURMENDI ARRANO BELTZA EP-LH 4-5
1 URDIAIN HERRI ESKOLA EP-LH 4-5-6
1 ALTSASU-ALSASUA ZELANDI EP-LH 5-6
1 AIBAR-OIBAR GABRIEL VALENTIN CASAMAYOR EP-LH 5-6
1 CSEDA FRANCISCO JAVIER SAENZ DE OIZA EP-LH 5-6
1 LUMBER-ILUNBERRI SAN JUAN EP-LH 5-6
CE 8 TANDA: 04/03/2024 - 08/03/2024 CURSO
IK 8 TXANDA : 2024/03/04 - 2024/03/08 IKASMAILA
1 PAMPLONA-IRUEA PATXI LARRAINZAR EP-LH 6
1 LEIZA-LEITZA ERLETA EP-LH 6
1 ARESO NAZABAL EP-LH 6
1 OBANOS CP EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA LICEO MONJARDIN ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA EL MOLINO (Colegio) EE-HB
CE 9 TANDA: 11/03/2024 - 15/03/2024 CURSO
IK 9 TXANDA : 2024/03/11 - 2024/03/15 IKASMAILA
1 BERA RIKARDO BAROJA EP-LH 5-6
1 ARANTZA EP-LH 5-6
1 LESAKA IRAIN EP-LH 5-6
1 ETXALAR LANDAGAIN EP-LH 5-6
1 IGANTZI EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA JESUITINAS EP-LH 6
1 TUDELA-TUTERA ELVIRA ESPAA EP-LH 6
CE 10 TANDA: 18/03/2024 - 22/03/2024 CURSO
IK 10 TXANDA : 2024/03/18 - 2024/03/22 IKASMAILA
1 BARAAIN SANTA LUISA DE MARILLAC EP-LH 6
1 PAMPLONA-IRUEA JASO IKASTOLA EP-LH 6
1 PAMPLONA-IRUEA SANDUZELAI EP-LH 6
1 LEITZA-LEIZA AMAZABAL ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA MENDILLORRI EP-LH 6
1 FALCES ALVARA ALVAREZ EP-LH 6
CE 11 TANDA: 08/04/2024 - 12/04/2024 CURSO
IK 11 TXANDA : 2024/04/08 - 2024/04/12 IKASMAILA
1 PAMPLONA-IRUEA CARDENAL ILUNDAIN EP-LH 6
1 MURCHANTE MARDONES Y MAGAA EP-LH 6
1 IRURZUN-IRURTZUN ATAKONDOA ESO-DBHA 1-2
1 BARAAIN ALAITZ IKASTOLA EP-LH 6
CE 12 TANDA: 15/04/2024 - 19/04/2024 CURSO
IK 12 TXANDA : 2024/04/15 - 2024/04/19 IKASMAILA
1 SAN ADRIAN ALFONSO X EL SABIO EP-LH 6
1 BERA LABIAGA IKASTOLA EP-LH 6, ESO-DBH 1
1 BARAAIN EULZA EP-LH 6
1 PAMPLONA-IRUEA SAGRADO CORAZON ESO-DBH 1
1 BURLADA-BURLATA IBAIALDE ESO-DBH 1

REPARTO EN OCHAGAVA / OTSAGABIAN BANAKETA
CE 1 TANDA : 08/01/2024 - 12/01/2024 CURSO
IK 1 TXANDA : 2024/01/08 - 2024/01/12 IKASMAILA
1 OLITE PRNCIPE DE VIANA EP-LH 6
1 MENDIGORRIA JULIAN MARIA ESPINAL OLCOZ EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA BERNAT ETXEPARE EP-LH 6
CE 2 TANDA: 15/01/2024 - 19/01/2024 CURSO
IK 2 TXANDA : 2024/01/15 - 2024/01/19 IKASMAILA
1 PAMPLONA-IRUEA AZPILAGAA EP-LH 6
1 ARTAJONA URRACA REINA EP-LH 6
1 SARRIGUREN SALESIANOS ESO-DBH 1
CE 3 TANDA: 22/01/2024 - 26/01/2024 CURSO
IK 3 TXANDA : 2024/01/22 - 2024/01/26 IKASMAILA
1 TAFALLA MARQUS DE LA REAL DEFENSA EP-LH 5-6
1 AORBE CPEIP EP-LH 5-6
1 PAMPLONA-IRUEA SANTA CATALINA ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA SANTSIMO SACRAMENTO ESO-DBH 1
1 PAMPLONA-IRUEA ANASAPS EE-HB
CE 4 TANDA: 29/01/2024 - 02/02/2024 CURSO
IK 4 TXANDA : 2024/01/29 - 2024/02/02 IKASMAILA
1 PERALTA-AZKOIEN JUAN BAUTISTA IRURZUN EP-LH 6
1 PERALTA-AZKOIEN RIBERA DEL ARGA ESO-DBH 1
CE 5 TANDA: 05/02/2024 - 09/02/2024 CURSO
IK 5 TXANDA : 2024/02/05 - 2024/02/09 IKASMAILA
1 NOAIN ELORTZIBAR ESO-DBH 2
1 PAMPLONA-IRUEA JULIO CARO BAROJA ESO-DBH 2
CE 6 TANDA: 19/02/2024 - 23/02/2024 CURSO
IK 6 TXANDA : 2024/02/19 - 2024/02/23 IKASMAILA
1 PAMPLONA-IRUEA HEGOALDE IKASTOLA EP-LH 6
1 LESAKA TANTIRUMAIURU EP-LH 5-6
1 DONEZTEBE-SANTESTEBAN SAN MIGUEL EP-LH 6
1 BURLADA-BURLATA ERMITABERRI EP-LH 6
CE 7 TANDA: 26/02/2024 - 01/03/2024 CURSO
IK 7 TXANDA : 2024/02/26 - 2024/03/01 IKASMAILA
1 CORELLA CIUDAD DE CORELLA EP-LH 6
1 PAMPLONA-IRUEA SAN FRANCISCO EP-LH 6
1 EIZONDO IP EP-LH 6
CE 8 TANDA: 04/03/2024 - 08/03/2024 CURSO
IK 8 TXANDA : 2024/03/04 - 2024/03/08 IKASMAILA
1 MILAGRO NUESTRA SEORA DEL PATROCINIO EP-LH 6
1 LOS ARCOS SANTA MARA EP-LH 6, ESO-DBH 1-2
1 CABANILLAS SAN JUAN DE JERUSALEN EP-LH 6
1 MUTILVA-MUTILOA IRULEGI EP-LH 6
1 GOIZUETA ANDRES NARBARTE XALTO EP-LH 5-6, ESO-DBH 1-2
CE 9 TANDA: 11/03/2024 - 15/03/2024 CURSO
IK 9 TXANDA : 2024/03/11 - 2024/03/15 IKASMAILA
1 ESTELLA-LIZARRA REMONTIVAL CP EP-LH 6
1 ABLITAS SAN BABIL EP-LH 6
1 TUDELA-TUTERA HUERTAS MAYORES EP-LH 6
1 PITILLAS CPEIP EP-LH 4-5-6
CE 10 TANDA: 18/03/2024 - 22/03/2024 CURSO
IK 10 TXANDA : 2024/03/18 - 2024/03/22 IKASMAILA
1 BURLADA-BURLATA HILARIN ESLAVA EP-LH 6
1 AZAGRA FRANCISCO ARBELOA EP-LH 6
1 ANDOSILLA VRGEN DE LA CERCA EP-LH 6

Antolatzaileak

Laguntzaileak

Geure cookie eta bitartekoenak erabiltzen ditugu helburu hauetarako:

Zure ekipoan instalatzen diren cookieak konfiguratzeko, hautatu ala desautatu cookien aukerak, eta, ondoren, sakatu "Gorde hobespenak" botoia.
"Cookie guztiak onartu" botoian klik egitean, onartu cookie guztiak instalatzea.
Halaber, "cookieak errefusatu" botoiaren bidez, ukatu egiten du horien guztien erabilera.
Klikatu hemen gure Cookie Politikari buruzko informazio gehiago lortzeko.