XXXVI
Ipar Eskiko Eskola Kanpaina

Txandak

TXANDAK IZABA

TXANDAK OTSAGABIA

DATAK

TXANDA 1

 

Abenduaren 15etik Abenduaren 20ra

TXANDA 2

 

Urtarrilaren 7tik Urtarrilaren 10era

TXANDA 3

TXANDA 1

Urtarrilaren 12tik Urtarrilaren 17ra

TXANDA 4

TXANDA 2

Urtarrilaren 29tik Urtarrilaren 24ra

TXANDA 5

TXANDA 3

Urtarrilaren 26tik Urtarrilaren 31ra

TXANDA 6

TXANDA 4

Otsailaren 2tik Otsailaren 7ra

TXANDA 7

TXANDA 5

Otsailaren 9tik Otsailaren 14ra

TXANDA 8

TXANDA 6

Otsailaren 16tik Otsailaren 21era

TXANDA 9 

 

Otsailaren 23tik Otsailaren 28ra

TXANDA 10

TXANDA 7

Martxoaren 1etik Martxoaren 6ra

TXANDA 11

TXANDA 8

Martxoaren 8tik Martxoaren 13ra

TXANDA 12

 

Martxoaren 15etik Martxoaren 18ra

TXANDA 13

TXANDA 9

Martxoaren 22tik Martxoaren 27ra

TXANDA 14

TXANDA 10

Martxoaren 29tik Apirilaren 3ra

TXANDA 15  

Apirilaren 19tik Apirilaren 24ra

ERRONKARIBARRA (Izaba, Urzainki edo Garde)

1 TXANDA: 15/12/2019-20/12/2019

ANTSOAIN EZKABA

DONEZTEBE MENDAUR

TAFALLA GARCES DE LOS FAYOS IKASTOLA

PAMPLONA-IRUÑEA SANTA CATALINA-SANTÍSIMO SACRAMENTO

PAMPLONA-IRUÑEA BASOKO

BURLADA-BURLATA IBAIALDE

2 TXANDA: 07/01/2020-10/01/2020

ZIZUR TXIKIA SAN FERMIN IKASTOLA

BARAÑAIN EULZA

PAMPLONA-IRUÑEA AZPILAGAÑA

PAMPLONA-IRUÑEA ESCLAVAS SAGRADO CORAZÓN

PAMPLONA-IRUÑEA JOSE MARIA DE HUARTE

LEIZA-LEITZA AMAZABAL

3 TXANDA: 12/01/2020-17/01/2020

SAN ADRIÁN EGA

SANGÜESA-ZANGOZA ZANGOZAKO IKASTOLA

LECUMBERRI-LEKUNBERRI IBARBERRI

PAMPLONA-IRUÑEA ROCHAPEA

CINTRUENIGO OTERO DE NAVASCUÉS

LEIZA-LEITZA ERLETA

AZAGRA FRANCISCO ARBELOA

ANDOSILLA VIRGEN DE LA CERCA

ESTELLA-LIZARRA TIERRA ESTELLA-LIZARRALDEA

4 TXANDA: 19/01/2020-24/01/2020

SARRIGUREN JOAKIN LIZARRAGA

PAMPLONA-IRUÑEA DOÑA MAYOR DE NAVARRA

ZIZUR NAGUSIA ERRENIEGA

VILLAFRANCA EL CASTELLAR

MARCILLA MARQUÉS DE VILLENA

MARCILLA SAN BARTOLOME

CADREITA TERESA BERTRAN DE LIS

5 TXANDA: 26/01/2020-31/01/2020

BERIAIN

TUDELA COMPAÑÍA DE MARÍA

PAMPLONA-IRUÑEA EUNATE

ALSASUA-ALTSASU IÑIGO ARITZA

PAMPLONA-IRUÑEA JASO IKASTOLA

PAMPLONA-IRUÑEA SAN JUAN DE LA CADENA

PAMPLONA-IRUÑEA EL LAGO DE MENDILLORRI

6 TXANDA: 02/02/2020-07/02/2020

PAMPLONA-IRUÑEA AMAIUR IKASTOLA

PAMPLONA-IRUÑEA ITURRAMA

ARBIZUKO HERRI ESKOLA

PAMPLONA-IRUÑEA HIJAS DE JESÚS

PAMPLONA-IRUÑEA COLEGIO Y CENTRO OCUPACIONAL EL MOLINO

AURITZ

AURIZBERRI

ERRO SAN ESTEBAN

GARRALDA NUESTRA SEÑORA DE ORREGA

ZUBIRI GLORIA LARRAINZAR EUGI

BARAÑAIN LOS SAUCES-SAHATS

TUDELA ANUNCIATA

ABLITAS SAN BABIL

7 TXANDA: 09/02/2020-14/02/2020

ESTELLA-LIZARRA REMONTIVAL D

TUDELA HUERTAS MAYORES

TUDELA MONTE SAN JULIAN

CABANILLAS SAN JUAN DE JERUSALEN

CASTEJON DOS DE MAYO

MURCHANTE MARDONES Y MAGAÑA

TUDELA GRISERAS

FUSTIÑANA SANTOS JUSTO Y PASTOR

VALTIERRA FELIX ZAPATERO

CORTES BARDENAS REALES

CORTES CERRO DE LA CRUZ

LAKUNTZAKO HERRI ESKOLA

8 TXANDA: 16/02/2020-21/02/2020

VIANA DEL CAMINO

PAMPLONA-IRUÑEA SAN IGNACIO

SARRIGUREN SANTA MARÍA LA REAL

PAMPLONA-IRUÑEA SANTA TERESA

PAMPLONA-IRUÑEA MENDIGOITI

9 TXANDA: 23/02/2020-28/02/2020

PAMPLONA-IRUÑEA ANASAPS

RIBAFORADA SAN BARTOLOME

AYEGUI MATER DEI

LODOSA LA MILAGROSA

PAMPLONA-IRUÑEA SANTO TOMÁS DOMINICAS

IBERO ISTERRIA

BERA LABIAGA IKASTOLA

ETXARRI ARANATZ ANDRA MARI IKASTOLA

TUDELA LA ATALAYA

10 TXANDA: 01/03/2020-06/03/2020

NOAIN SAN MIGUEL

ESTELLA-LIZARRA ONCINEDA

PAMPLONA-IRUÑEA SAN CERNIN

SANGÜESA-ZANGOZA LUIS GIL

AOIZ SAN MIGUEL

ESTELLA-LIZARRA LIZARRA IKASTOLA

OLITE PRÍNCIPE DE VIANA

BETELU-ARAXES

11 TXANDA: 08/03/2020-13/03/2020

BERRIOZAR MENDIALDEA 2

PAMPLONA-IRUÑEA ELORRI

ORKOIEN AUZALAR

TUDELA BENJAMIN DE TUDELA

PAMPLONA-IRUÑEA NAVARRO VILLOSLADA

12 TXANDA: 15/03/2020-18/03/2020

ERRONKARI-RONCAL JULIAN GAYARRE

ERRONKARI-RONCAL DBH-IESO

GARRALDA DBH-IESO

OTSAGABIA-OCHAGAVIA DBH-IESO

SARRIGUREN IES-BHI

ESTELLA-LIZARRA REMONTIVAL A/G/PAI

CORELLA ALHAMA

OBANOS

13 TXANDA: 22/03/2020-27/03/2020

ALSASUA-ALTSASU ZELANDI

ETXARRI ARANATZ SAN DONATO

PAMPLONA-IRUÑEA JULIO CARO BAROJA

SAN ADRIÁN ALFONSO X EL SABIO

PAMPLONA-IRUÑEA NUESTRA SEÑORA DEL HUERTO

14 TXANDA: 29/03/2020-03/04/2020

ARANTZA

BERA RICARDO BAROJA

ETXALAR

IGANTZI

LESAKA IRAIN

PAMPLONA-IRUÑEA SANDUZELAI

PAMPLONA-IRUÑEA MENDILLORRI

TUDELA ELVIRA ESPAÑA

PUENTA LA REINA-GARES

BARAÑAIN SANTA LUISA DE MARILLAC

GOIZUETA ANDRES NARBARTE "XALTO"

15 TXANDA: 19/04/2020-24/04/2020

SARRIGUREN LAS HAYAS

DONEZTEBE SAN MIGUEL

PAMPLONA-IRUÑEA CARDENAL ILUNDAIN

PAMPLONA-IRUÑEA SAGRADO CORAZON

PERALTA RIBERA DEL ARGA

PERALTA JUAN BAUTISTA IRURZUN

BURLADA-BURLATA ERMITABERRI

ZARAITZU IBARRA (Otsagabía edo Orontze)

1 TXANDA: 12/01/2020-17/01/2020

MILAGRO NUESTRA SEÑORA DEL PATROCINIO

VILLABA-ATARRABIA ATARGI

PAMPLONA-IRUÑEA PLAZA DE LA CRUZ

2 TXANDA: 19/01/2020-24/01/2020

PAMPLONA-IRUÑEA PADRE MORET-IRUBIDE

BERRIOZAR MENDIALDEA 1

3 TXANDA: 26/01/2020-31/01/2020

ELIZONDO BAZTAN IKASTOLA

BARASOAIN MARTIN AZPILICUETA

PAMPLONA-IRUÑEA ALAITZ

LUMBIER SAN JUAN

MONREAL SANTA BARBARA

URROZ-VILLA

4 TXANDA: 02/02/2020-07/02/2020

TAFALLA MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA

OCHAGAVIA-OTSAGABIA

CORELLA CIUDAD DE CORELLA

5 TXANDA: 09/02/2020-14/02/2020

VILLABA-ATARRABIA LORENZO GOICOA

FALCES ALVARA ALVAREZ

MÉLIDA SANTA ANA

6 TXANDA: 16/02/2020-21/02/2020

MENDIGORRIA JULIAN MARIA ESPINAL OLCOZ

CASCANTE SANTA VICENTA MARIA

ZIZUR MAYOR CATALINA DE FOIX

7 TXANDA: 01/03/2020-06/03/2020

PAMPLONA-IRUÑEA HEGOALDE IKASTOLA

ARTAJONA URRACA REINA

BERBINZANA RIO ARGA

LARRAGA SAN MIGUEL

MIRANDA DE ARGA SAN BENITO

PITILLAS

8 TXANDA: 08/03/2020-13/03/2020

PAMPLONA-IRUÑEA LICEO MONJARDIN

9 TXANDA: 22/03/2020-27/03/2020

PAMPLONA-IRUÑEA SAN FRANCISCO

ZIZUR MAYOR CAMINO DE SANTIAGO

10 TXANDA: 29/03/2020-03/04/2020

ELIZONDO

NOAIN ELORTZIBAR

ORKOIEN SAN MIGUEL

Antolatzaileak

Laguntzaileak